Polska Biega 2012

Zdobywcy 10 pierwszych miejsc w kat. kobiet i m篹czyzn otrzymali pami徠kowe medale.

1- 2. J璠rusik Mateusz, Tadeusz Sambak – czas 11,40 min.
3. Bukowczan Matusz
4. Gawe Bogdan
5. Bukowczan Marian
6. Papuga Dariusz
7. Kuglarz Ryszard
8. Drobny Rafa
9. Piwowarski Piotr
10. Skrzypczyk Dawid

Kobiety:

  1. Katarzyna Marci鎍zyk – Jarek
  2. Natonik Joanna
  3. Borowska Klaudia
  4. P這nka Julia
  5. Marcelina Karolina
  6. Krajniewska Natalia
  7. Michalak Karolina
  8. Mrozik Joanna
  9. Jarek Anna
  10. 畝k Magdalena

Najm這dszy zawodnik: Jasiu Kwiatkowski /nieca貫 3 latka/
Najm這dsza zawodniczka - Karolinka Bauer - 5 lat
Najstarsza zawodniczka - Katarzyna Marci鎍zyk Jarek
Najstarszy zawodnik - J霩ef Madej


Miejsca zaj皻e w biegu – 3,5 km – Polska Biega 2012 – Brzeszcze B鏎 – pierwsza „setka”

 

1- 2. J璠rusik Mateusz, Tadeusz Sambak – czas 11,40 min.
3. Bukowczan Matusz
4. Gawe Bogdan
5. Bukowczan Marian
6. Papuga Dariusz
7. Kuglarz Ryszard
8. Drobny Rafa
9. Piwowarski Piotr
10. Skrzypczyk Dawid
11. Madera J霩ef
12. Berke Krzysztof
13. Czopek Wiktor
14. Marci鎍zyk Jarek Katarzyna
15. Merta Axel
16. Dziadkowiec Bart這miej
17. Szromek Adam
18. Rybarz Kacper
19.Natonik Joanna
20. Lipowski Arkadiusz
21. Foksi雟ki Pawe /?/
22. Ledwo Jakub
23. Andrzejczak Wojciech

24. Kiepura Tymoteusz
25. Borowska Klaudia
26. Sanak Micha
27. Matlak Arkadiusz
28. P這nka Julia
29. Sanak Arkadiusz
30. Bielawski Rados豉w
31. Marcelina Karolina
32. Leonarczyk Piotr
33. Bartyzel Andrzej
34.  Kosza趾a Arkadiusz
35. Radzichowski Kamil
36. Kojm Kacper
37. Krajniewska Natalia
38. Maroszek Micha
39. Michalak Karolina
40. Repetowski Micha
41. Oczko Tomasz
42. Mrozik Joanna
43. Jarek Anna
44.  畝k Magdalena
45. Stachura Szymon
46. Apryas Izabella
47. Piwowarski Tomasz
48. Rabe Micha
49. Wr鏏el Marcin
50. Zaj帷 Oliwia
51.  Adamowicz Aleksandra
52. Pilch Marcin
53. Stawowy Marlena
54.Berke Stanis豉w
55. Kaszuba Alicja
56. Walczyk ㄆkasz
57. Adamaszek Marcelina
58. Bolo鎍zyk Dominik
59. Bugajska Karolina
60. ㄆkasik Karolina
61. W這darczyk Karolina
62. P這tnicki Hubert
63. Piaseczny Olga
64. Kotlarczyk Paulina
65. Kleszcz B豉瞠j
66. Witnik Krzysztof
67. Szromba Szymon
68. Szromba Marek
69. Pastuszka Agnieszka
70. Walczyk Katarzyna
71. Marusza Dariusz
72. Szypu豉 Bartosz
73. Krajniewska Monika
74. Krajniewski Adam
75. Rozner Gabriela
76. Szypu豉 Szymon
77. Chromy Robert
78. Michalska Marlena
79. Marusz Paulina
80. ζweczko Rados豉w
81. Walczyk Izabela
82. Rochowiak El瘺ieta
83.Sza豉郾y Marta
84. Pawlusiak Jakub
85. Wolas Patrycja
86. Jarek Marcin
87. Matlak Danuta
88. Jarek Andrzej
89. Kubeczek Anita
90. Madej J霩ef
91. Sporysz Klaudia
92. Orzechowska Klaudia
93. Orzechowska Izabela
94. Ko貫cki Kamil
95. Bury Kamil
96. ???
97. Zaj帷 Daniel
98. Kozak Kinga
99. Kleszcz Kacper
100. Kleszcz Bart這miej

 

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich zapis lub wykorzystanie. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce Cookies.